14 Eylül 2015

Bosch Makineyi Tamire Aldı, 3 Haftadır Herhangi Bir Ses, Sonuç Yok!

7. ayda Makine arıza verdi. Geldiler baktılar. Yaptık dedi gittiler. Bir gün sonra yine arıza yaptı. Geldiler. Ana-kart değişecek dediler. Makineyi atölyeye götüreceğiz dediler götürdüler. Bir hafta sonra birkaç aramamız neticesinde getirdiler. (Telefon kayıtları Bosch'ta)

24.8.2015 tarihinde aynı arızayı verdi. Bu sefer İnternet 62614541 referans numarası ile online kayıt açtım. Geldiler aldılar götürdüler. 9. Ayın 10'una kadar 3 kere aradım. Her seferinde tamirde size bilgi verecekler dediler. Her seferinde bilgi vermediler. 55 Yaşındaki eşim aylardır bulaşıkları elinde yıkamak zorunda kalıyor. İkame makine talep ettim. Tamam dediler ancak bugüne kadar ikame makinede vermediler.

İlhami 336 Okunma

Cevaplar

 • İlhami17 Eylül 2015

  Kapağı açınca solda bej lastik conta var sağda bej lastik contA yok. Conatının olduğu tarafta dışarı su sızıyor. Ceyrek kahve fincanı kadar su sızıyor. Gene makineyi alıp götürüp 55 yaşındaki eşimi elle bulaşık yıkamaya mahkum edecekler korkusu sebebi ile servis talep edemiyorum. Bir müddet böyle gitsin bakalım ilerde ne yaparız.

 • İlhami15 Eylül 2015

  Allah'a şükür teslim ettiler.

 • İlhami14 Eylül 2015

  Allah şükür sona geldik galiba. Ancak bunu kendi imkanlarımla öğrendim. (öğrenme yöntemini açıklamıyorum. Sadece internet teknolojisini kullandığımı söyleyeceğim. Elimdeki bu imkanın kapanmasını istemem.) Benim öğrenmemden bir saat sonra onlar aradılar pat pat aynı şeyi söylediler. Tamiri bir ayı bulan Motor arızası ve yarın gelip takacaklarmış. İnşallah yine arıza yapmaz. Ki evim de ki elektrik sistemi bir kaçak olduğunda devreyi kesmeye tabi ve kendi sigortasınıda barındıran yeni sistem Size teşekkür etmem gerekir mi?

 • İlhami14 Eylül 2015

  Sorun Çözdükleri falan yok. Sadece telefonla arayıp size döneceğiz deyip dönmüyorlar. 55 yaşındaki eşim bir aya yakındır elle bulaşık yıkıyor. Bu ülkenin gelişmekte olan ülke olduğunu İddaa eden aklı eveller. Daha çok az gelişmiş ülke karakteri gösterdiğini de kabul etmek zorunda. Acaba Alman Bosch'u Türkiye'deki Bosch gibi mi çalışıyor. Almanların yüzünü karartıyorlar.

 • Bosch Temsilcisi14 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön