16 Şubat 2013 #1636843

Bosch Kusurlu Ürünün Yenisini Getirmedi!

Bosch aspiratör aldım montaj yaparken bozuk olduğunu söyledi servis 2-3 gün içerisinde yenisini getireceklerini söylediler. 3 hafta oldu hala gelmedi. 444 6 333 merkez'i aradım konudan o zaman haberdar oldular. Bu süre zarfında ne servis nede ürünü aldığımız bayi olayı bildirmediğini söylediler bize merkez.


Bayi bize ürün ithal ellerinde olmadığını söyleyip duruyor du. Merkezdekiler biz aradıktan sonra ilgilendiler bayi ile görüşüp. Ellerinde olmayan ithal olan ürün 3 gün içerisinde temin edildi. İşin kötü tarafı neden 3 hafta bekletildik , mağdur olduk almış olduğumuz ürün kullanamadık dedik bize bayi sorunu yapacak bir şey yok dediler. Müşteri memnuniyeti ürün takip koordinasyon sıfır.

Eyüp 101 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp16 Şubat 2013

    Ürün ellerinde olmadıgını 3 hafta kadar sürer bilgisini bayi bize vermedi, aksine yok bugün gelecek yok yarın gelecek dendi. Bayi ve servis merkeze bilgi vermedi ben aradıktan sonra haberdar olup ürün temin edildi. Satış sonrası hizmet *0*. Nasıl olda ürünü sattık parası alındı salla müşteriyi gitsin mantığı.

  • Bosch Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olayımızda tüketicimizin cihazının ayıpsız misli ile değişimine karar verilmiş olup, yeni cihaz teslimat ve montajı yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

  • Bosch Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön