13 Şubat 2018
#10124329

Bosch Kullan At Mantığıyla Ürün Üretiyor!

Bosch'tan kahve öğütücü makinesi aldım, iki yıl geçmeden bozuldu ve tamiri mümkün olmadığı için değişim yapıldı ama 2. üründe de aynı sorunu yaşadım ve garantisi bitti. Servis bunların tamirinin mümkün olmadığını söyledi. Bozulunca atılıyormuş zaten altında vida falan da yok içini açamıyoruz dedi. Arkadaşımın aldığı makine de aynı şekilde bozuldu. Hatta ürünler elimde sanki yeni alınmış gibi zaten çok kullanılsa belli olur. Bosch'u aradım ayda yılda kullanılan bir ürün bu kadar çabuk nasıl bozulur diye sorduğumda garantisi dolmuş yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Yani 161,00 TL'lik bir ürün kullan at mantığıyla üretiliyor. Markaya bunu yakıştıramadım. Bosch küçük ev aletlerinde maalesef yetersiz.

Kadriye Kadriye 4.825 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kadriye'nin Teşekkür Mesajı16 Şubat 2018

    Bosch'tan hemen aradılar, çözüm üreteceklerini söylediler, kısa bir süre sonra dönüş yaptılar, ürünü indirimli değiştirebileceklerini söylediler. Bu kibar davranış karşısında bir daha aynı ürünü almayı düşünmediğim halde kabul ettim:) Tabi ki bunlar Sikayetvar.com sayesinde oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  • Bosch Temsilcisi13 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları