23 Haziran
#12157560

Bosch Klima Yedek Parçası Yok!

5 yıl önce Bosch 24 BTÜ klima aldım. Klima E9 error verdi, teknik servis dediğine göre kart yanmış, yedek parçası yokmuş. Klima değişimi önerdiler. Yine Bosch marka daha yeni model klima için pazarlık yapmak gerekiyor. Memnun olmadığım ve 5 yılda yedek parçası bulunmayan bir markayı neden tekrar alacakmışım? Sanayi Ticaret Bakanlığı'na şikayet edeceğim. Yedek parçası 10 yıl mevcut olmak zorunda.

Alper Alper 2.598 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Alper3 g

  Bugün 30 günü geçti hala çözüm sunamadılar. Bosch marka adı duyulmuş ama teknik servis ve çözüm sürecine bakılırsa birbirlerinden haberleri yok. Ben yönetici olsam müşteri memnuniyeti ile ilgili bir çalışma yaparım. 444 6 333 sadece "notunuzu ileriyorum" cümlesini söylemek için çalışan hanımlardan oluşuyor. Sizi bu numaradan arayacaklar demelerine bakmayın arayan olmayacaktır. Bosch klima alacaksanız tekrar düşünün derim. Not: 20 gün içinde onarım/değişim kanuni zorunluluktur. Dava hakkı var.

 • Alper25 Haziran

  Arıza tespiti için servis 65 TL aldı arızasının nerede olduğunu bile tam olarak bilmiyorum muhtemelen kart yanmış dedi! Ararlar sizi dedi 3 gün kimse aramadı. Biz aradık, ararlar sizi dediler. Aradılar, kart arızası pahalıymış 1800 TL verirsek iç ünitesi değişecekmiş. Yaz ortasında 1 haftadır beklettiler, memnun olmadığım klimayı yine satmaya çalışıyorlar Bosch markası bitmiş!

 • Alper23 Haziran

  İlginize teşekkür ederim en kısa zamanda sorunun çözülmesini diliyorum.

 • Bosch Temsilcisi23 Haziran

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları