3 g
Yorum Yap
#11582899

Bosch Klima Hayal Kırıklığı Oldu!

Bosch inverter klima aldım ama ne yazık ki 3 sende hüsrana uğradık. Güvenilir bir firma olduklarını söylüyorlar ama 3 yıl önce aldığım klima ilk 1 yılda bozuldu ve üzerinden 2 yıl geçti tekrar aynı hata ile tekrar bozuldu ve 1350 liralık bir ücret istiyorlar. Söyledikleri şey ise elektronik cihazmış sanki küçük ev aleti duvarda duran klima ki temizliğine bakımına hassas davrandığımız halde bozuldu ve 5 gündür sürüncemedeyim mağdur ediyorlar.


Klima ile ısınıyorum evde küçük çocuğum var ve 5 gündür UFO kullanıyorum elektrik faturasını düşünün. Mağdur olan yine benim ama koskoca firma ürünün arkasında durup tam sizin memnuniyetiniz için biz bunu bu seferlik yaptırırız diyemiyorlar. Müşteri memnuniyeti umurlarında değil. Hayal kırıklığı zaten hatalı bir ürün. Gerçekten söyledikleri kadar be güvenilir ne de sağlam.

Nevilay Nevilay 518 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Nevilay3 g

    Zaten iletişime geçebiliyoruz... Fakat sunduğunuz çözüm ve tavrınız benim mağduriyetimi karşılamıyor. 3 yılda 2 kere bozulan bir klima. İnverter hani tasarruflu idi. Küçük bir sorunda değil dış ünite 2 kere bozuldu. Ve şu an bizim yaptırmamız bekleniyor. Çözüm iskonto yapılmış daha fazla bir şey yapılamazmış. İsminize hiç yakışmıyor. Keşke hiç Bosch almasaydık hiçbir eşyamı.

  • Bosch Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler