11 Temmuz
#12256146

Bosch Klima Arızası

2018 yılında çeyiz için sadece soğutma amaçlı aldığımız klima kullanılmaya başlandığı ilk ay içerisinde iç ünitesi aşırı sesli çalışma yapmaya geceleri rahatsız etmeye başladı. Teknik servis geldi gerekli parçaların siparişleri verildi. Daha hiç kullanmadığımız klimanın iç ünitesi komple söküldü fan motoru ve pervanesi değiştirildi. Tabi bu sökülme öyle böyle değil aklınıza gelebilecek bütün parçalar çıkarıldı. Bu sene klimayı yeni kullanmaya başladık klimayı 28 dereceye açıyorum içerisi 26 dereceye düşüyor kumandadaki fallow me modundan iç dereceyi görüyorum klima devreden çıkmıyor. Sürekli soğuk hava üflüyor.


Fan motoru değiştiğinden beri ilk kez iç ünite filtrelerini temizlemek için kapağı kaldırdım, karşılaştığım manzara aşağıdaki resimlerde mevcut. İç ünitedeki daha üzerinde toz olmayan kullanılmamış peteklerin hepsi hasar görmüş ezilmiş. Evimdeki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, su sebili, klima bütün beyaz eşyalarım Bosch marka bu markayı bu kadar seviyor ve güveniyordum ama klimanın kurulumundan itibaren yaşadığımız problemler Bosch markasına olan güvenimizin sarsılmasına sebep oldu. Artık bu problemin servis çalışanları ile değil, uzman bilir kişi tarafından incelenmesini ve iç ünitenin değiştirilmesini talep ediyorum. Bizi daha fazla mağdur etmemenizi rica ediyorum.

Erdal Erdal 4.049 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları