4 g
#12419915

Bosch Kgn86Ai42N Marka Buzdolabı Mağduriyeti

Bosch kgn86ai42n buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölümünün çalışmaması sonucu yazın hazırladığım dondurucudaki tüm kışlık ürünlerim bozuldu. Alındığı zamandan şu ana kadar 7 ay içinde 3 defa servis çağrıldı. İlkinde dondurucunun üst tarafına saç kurutma makinesi ile 5 dakika boyunca hava verildi. Sebebini sorunca buzun derin dondurucuda bulunan fanı engellediği bu yüzden buzu eritmek için saç kurutma makinesini kullanıldığı söylendi.


2. Arızada aradım gün içinde gelineceği söylendi gelinmedi. Sabah geldi servis buzdolabı bir sorun yaşamış fakat makine kendine gelmiş dendi. Servis gittikten 2 saat sonra tekrar alarm verdi buzdolabı. Dondurucu derecesini -1 olarak gösterdi. Servisi aradım genel merkezle görüştüm. Kurban bayramı arefesinde servisi çağırdığım zaman gün içerisinde gelecekler dedi genel merkez. 3. Gün bayram arefesi geldi halen servis yok. Bosch marka hiçbir beyaz eşya herhangi bir ürünü kullanmayacağım. Hem ürün hem servis olarak çok başarısızlar.

Kayacan Kayacan 1.464 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi4 g

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları