10 Ağustos
#12417454

Bosch Kgn86Aı42N Buzdolabı Sorunu

Bursa Media Markt'tan almış olduğum Bosch marka kgn86aı42n kodlu 682 litre hacimli buzdolabının motor ses yüksekliğinden rahatsız olmamdan dolayı servisi aradım bana sesin dolabın içindeki fan motorundan geldiğini değişmesi gerektiğini söylediler ve değiştirdiler ses problemim değişmediği gibi üstüne bir de tavandan terleme su birikintisi yapıp yiyeceklerin içine damlamaya başladı tekrardan servisi aradığımda gelen arkadaş bu işlemin gereksiz olduğuna bu sesin motorundan geldiğini yapılan işlemin yanlış olduğunu söyledi sesi kayıt etmemi istedi bende hepsini yaptım ve arkadaşa ilettim servisteki arkadaş çekilen videoları Bosch merkeze gönderdiğini motorunu değişmesi gerektigini söyledi.


Bu arada Bosch servisini defalarca aradım ve ürünün sıfır olduğunu ürünü değiştirmelerini istedim yapılan işlemin farklı sorunlar çıkardığını söyledim her defasında arayacaklarını farklı bir servis geleceğini söyleyip oyaladılar ve tarafıma hiçbir dönüş sağlamadılar (yapılan dönüş servisteki arkadasın beni arayıp kaba bir tavırla istersen motorunu değiştirelim ama ses yine yapa bu buzdolabına küçük geliyor abi motor ondan ses yapıyor demesi) yaklaşık 4 aydır bu sesle yaşıyorum bu buzdolabını aldığıma çok pişmanım keşke biraz internette araştırsaymışım diyorum benim gibi mağdur olan insanlar varmış.

Ufuk Ufuk 1.773 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları