01 Ekim 2017
Yorum Yap
#9604008

Bosch Kgn57pı26n Buzdolabım Arızalandı!

Bosch KGN57PI26N no-frost, kombi buzdolabımın 22 Eylül akşamı iş çıkışı eve geldiğimde arızalandığını gördüm. Hemen servisi aradım. Servis geldi, değişim yazdığını belirtip evden ayrıldı. Şikayetimin 10.günü bir kişi beni aramadı. Her gün 3-4 sefer müşteri hizmetlerini arıyorum. Operatör 24 saat içinde aranacağımı belirtip telefonu kapatıyor. Sonuç arayan yok. Böyle satış sonrası hizmet olmaz. Acil olarak buzdolabımın değişimini ve mahkemeye başvuru yapabilmem için tarafıma iletilmeyen servis formunu talep ediyorum. Yasal ve hukuki süreci başlatacağımı belirtirim.

Levent Levent 2.871 Okunma

Cevaplar

  • Levent30 Ekim 2017

    Bosch kgn57pı26n no-frost, kombi buzdolabımın 22 Eylül akşamı iş çıkışı eve geldiğimde arızalandığını gördüm. Hemen servisi aradım. Servis geldi, değişim yazdığını belirtip evden ayrıldı. Şikayetimin 35.günü bir kişi beni aramadı. Buzdolabını artık Ankara'nın ortasında yakacağım. Tüm dünyaya izleteceğim.

  • Levent26 Ekim 2017

    1 ay geçti daha bir hareket yok. sakın Bosch almayın! !

  • Bosch Temsilcisi01 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler