16 Şubat
Yorum Yap
#10139558

Bosch Kgn56Vw30N Buzdolabım Çok Sesli Çalışıyor

Yıllardır Bosch kullanıcısıyım beyaz eşyalarımdan Bosh kgn56vw30n buzdolabımda tuhaf sesler duymaya başladık. Yeni olduğu için biraz bekledim belki geçer diye fakat sesler devam etmeye başladı. Servis çağırdım normal dedi fakat servis geldiğinde bu sesi duymadığı için normal olarak karşılıyor cihazıma izolasyon yaptılar. Ses halen devam ediyor ve bu beni çok rahatsız ediyor arı vızırdaması mı dersiniz, cır cır böceği mi, su kaçağı mı? Evde bizden başkası da yaşıyor gibi hissetmeye başladık. Cihazımın tamir olmasını istemiyorum hiçbir şekilde cihazımın yenisi ile değişimini talep ediyorum oda bu şekilde garip sesler çıkaracaksa iadesini talep ediyorum.

Reşat 7.421 Okunma

Cevaplar

 • Reşat'ın Teşekkür Mesajı22 Mart

  Cihazım yenisiyle değişti ve şu an için bir problem gözükmüyor inşallah da bir şey çıkmaz Genel Müdürlükten Büşra hanıma ayrıca ilgisi için teşekkür ederim.

 • Reşat19 Mart

  Genel müdürlükten Cihazın yenisi ile değişimi olacağını söylediler fabrikadan yeni cihaz gelecekmiş beklemedeyim bu hafta için de ulaşması muhtemel gelişmeleri paylaşacağım bakalım yeni cihaz da aynı sıkıntı olacak mı umarım olmaz diye ümit ediyorum.

 • Reşat05 Mart

  Bosch genel müdürlükten hala aranmayı bekliyorum müşteri hizmetleri hiçbir bilgi vermiyor 444 'lü numaradan aranacağımı söylüyor ne arayan ne soran var oyalıyorlar resmen nasıl bir hizmet anlayışıdır anlamadım. evim de anıran bir dolapla yaşamak zorun da değilim sizi Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim kimseye tavsiye etmiyorum Bosch ne ürün olarak ne servis olarak iyi değil hem de hiç iyi değil parasını çöpe atmak isteyen varsa alsın...

 • Reşat01 Mart

  Bosch yetkililerine dolabın değişimi ile ilgili istemde bulundum ne arayan var ne soran fabrika teknisyeni'ni yolladılar teknisyen dolapta sıkıntı olduğunu gelen servis teknisyeni izolasyonu yanlış yere yaptığını söyledi ve doğru yere yapmayı teklif etti kesin keser ses sorununu diyerek ikna etti madem kesecek yap dedim beni kurtar da bu sesten başka bir şey istemiyorum kulak tırmalıyor resmen. Elimde video kayıtlarım var madem bir sıkıntı yok diyelim neden izolasyon yapılıyor gerek duysaydı fabrika çıkışın da böyle bir işlem yapılmazmıydı siz kimi kandırıyorsunuz illa ki yasal yolla mı işimizi halledelim kaliteden ödün vererek nereye varmayı düşünüyor beyenilmeyen markalar da bile müşteri memnuniyeti sağlamakta yazık vallahi çok yazık yıllar önceydi bosh şimdi bosh olmuş bom boş verilen paralara yazık hakkımı helal etmiyorum ayıplı ürünü değişmiyorsa lafın bittiği yerdeyiz.

 • Reşat26 Şubat

  Cuma günü fabrika teknisyeni gelip kontrol etti sorun olduğunu bariz gördü ve gerekeni üstlerime bildireceğim deyip gitti. şu an beklemekteyim bakalım müdürlükten arayacaklar sanırım gelişmeleri buradan bildireceğim.

 • Reşat19 Şubat

  Bosch yetkilileri hemen irtibata geçti ve arızayı tespit için fabrika teknisyenini yönlendirdi cuma günü gelip kontrol edecek bakalım ne diyecek çok merak ediyorum. Video kayıtlarım var umarım çok güvenerek aldığım Bosch markası beni yanıltmaz ve mağdur etmez detayları buradan paylaşacağım.

 • Bosch Temsilcisi16 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları