01 Kasım 2016 #6833169

Bosch KGE Model Buzdolabının Buz Kırma ve Ses Çıkarma Sorunu

Yaklaşık 1.5 ay önce aldığımız KGE model buzdolabı noFrost diye tarafımıza satılmasına rağmen kırrt kırrt diye ses çıkarmaya başladı. Servis yetkilisi bunun buz kırma sesi olduğunu söyledi. Müşteri ilişkileri merkezi de aynı şeyi söyleyerek iade veya değişimde yardımcı olamayacağını dile getirdi. Satıcı malı satarken böyle bir ses çıkacağını söylememiştir. Üstelik noFrost olarak aldığımız üründe ses çıkarma olayının olması gerçekten hayal kırıklığına uğratmıştır. Eğer satış yapılırken doğru bilgilendirme yapılmış olsaydı zaten böyle bir ürünü satın almazdık. Sırf kar etme ve satış yapma düşüncesiyle insanları kandırmak hele ki markaya güveni ön planda tutan bir markanın böyle bir tutum sergilemesi yıllardır kullandığımız markaya güvenimizi sarsmıştır. Bundan sonra gerekli yasal yollara başvurarak hakkımı arayacağım.

Tuğba 1.999 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba02 Kasım 2016

    Müşteri hizmetlerinden yapılan geri dönüşte de sadece arıza olması olması durumunda iade değişim yapabileceklerini söylediler. O zaman satış yaparken düzgün bilgilendirme yapıp da satış yapılmalıdır. Yoksa satış yapana kadar ilgilenip üstelik müşteriyi yanıltarak satış yapıp daha sonrasında da ancak arıza varsa değişim ya da iade yaparım diyen bir marka müşteri memnuniyetinden haberdar değildir. İnsanların güvenini kazanmak üzerine slogan yapıp güven kaybetme üzerine satış politikası yürütülmemelidir. Yıllardır ailecek güvenle satın aldığımız marka artık güven ve beklenen kalite duygumuzu yitirmiş durumdadır.

  • Bosch Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön