03 Mayıs 2013 #1777928

Bosch Kesilemeyen Gürültü Sorunu!

İki adet klima aldık son çıkan ürünlerden. Birinin dış ünitesinin yerini değiştirdikten sonra ses yaptı, yoğun uğraşlar sonucu borusunu değiştirdiniz. Diğeri durduk yerde bozuldu. Yüz kere servis geldi anlayamadı en sonunda birebir değiştirildi ama bu arada biz sizi yine yüz kere aradık. Şimdi ise ses borudan kaynaklanıyor dediğiniz klimadan yine dayanılmaz sesler geliyor.


Kaç defa servis çağırdık, bir şey bilmeyen teknisyeniniz düzelttim deyip gidiyor, tekrar ses yapıyor ürün. Demek ki yapamayacaksınız. İkisi de sesli çalışıyor fakat çare bulamıyorsunuz. Toplamda 5000 tl para verdiğimiz klimalarınız işe yaramıyor. Getirip Ümraniye'ye müdürlerinizin önüne mi atalım, ne yapalım?

İşıl 241 Okunma

Cevaplar

  • İşıl03 Mayıs 2013

    Hayatımda konuştuğum en kaba müşteri temsilcisiyle görüştüm. Ben de müşteri hizmetlerinde çalıştım ama müşteriyi anlamak, zıtlaşmak ukalalık yapmak ve derdini anlamamak konusunda birinci seçilecek firma kesinlikle boschtur.

  • Bosch Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön