13 Şubat 2014
Yorum Yap
#2293302

Bosch Katı Meyve Sıkacağının Süzgeci Eridi!

Katı meyve sıkacağı ile geçen gün meyve sıkarken dumanlar çıktığını fark ettim. Makineyi hemen kapatıp içini açtığımda içindeki bir parçanın kırıldığını ve içindeki metal süzgeç kısmının da parçalandığını gördüm.


Hemen teknik servis istedim. Gelen servis faturam olmadığı için hiç bir şey yapmadı bir de üstüne 25 tl istedi. Bana bu ücretin sadece gelip bu tespiti yaptıkları için olduğunu söylediler. Bende mağdur bir müşteri olarak bu bedeli ödemeyeceğimi söyledim. Bir katı meyve sıkacağı nasıl olur da metal süzgeci erir? Fahiş fiyatlara sattıkları bu ürünler ne kadar kalitesiz miş meğer. Hemde tamir ücreti olarak 105 TL ücret istediler. Bir daha bu markadan asla bir ürün almayacağım.

Cigdem 295 Okunma

Cevaplar

  • Cigdem20 Ağustos 2014

    Bu ürünü kullanamıyorum. Bir daha asla Bosch marka bir cihaz almayacağım. Müşteri hizmetleri de zaten hiç yardımcı olmuyor.

  • Cigdem21 Şubat 2014

    bir daha hayatta bosch marka ürün almam tavsiye de etmiyorum. Bide arayıp inidirmle yaptırın diyorlar. Çözüm olarak sundukları şey bu mu?

  • Bosch Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları