29 Haziran 2016
Yorum Yap
#5852224

Bosch Inox Buzdolabı Ses Yapıyor, Buzluk Ara Ara Su Damlatıyor!

2014 Eylül ayında almış olduğum kombi tipi İnox buzdolabımın arka pervanesinden sürekli ses geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım benden eğer bir sorun yoksa sizden ücret alırız diye aramalarda bulundular. Bende bir noktadan sonra yıldım artık. Şu an ses halen daha devam ediyor. 2 ayda bir pervanesini temizlememize rağmen ses halen daha devam etmekte.


Ayrıca alt dondurucu bölmesinde su damlaları olduğunu gördüm tabi ki de bu damlalar artık akan buz parçacıklarına dönüşmüştü. Piyasa şartlarına bakıldığında ucuz bir buzdolabı değil. Kaliteli olduğunu ve servis hizmetlerinin fiyatlarına bakıldığında özenli olduğunu düşünmüştük fakat ne yazık ki düşündüğümüz gibi çıkmadı.


Servis görevlileri gelmemek için sürekli arıyorlar ' Gelip de sorun olmadığını gördüğümüzde ücret çıkar. ' diye. Servis ve hizmetlerden memnun değilim. Hatta çevremdeki insanlarda da aynı şeylerin olduğunu gördüm.

Merve Merve 1.696 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi29 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler