08 Eylül
Yorum Yap
#10878174

Bosch Hisse Parasının İadesi!

Kurban bayram tatilinde ailemin yanındaydım. Vekaletle kurbanımı kestirip buzdolabına koydurdum. Bayramın üçüncü günü evime gelince buzdolabındaki et bozulmuş ev ve apartmana çok kötü bir koku yayılmıştı. İki gün uğraştan sonra buzdolabını çalıştırınca dolabın bozuk olduğunu anladım. Teknik servis çağırdım. Değişmesi gerektiğini söylediler. Et içinde rapor tutacaklarını müşteri hizmetlerinin bana dönüş yapacağı söylendi. Dönüş yapılmayınca 3 defa ben aradım. Size dönecekler yanıtını aldım.


Elimde kurbanın kaç hisse, kaç kilo ve kaç lira olduğunu gösterir WhatsApp üzerinden gönderilmiş fotoğraf var. Paranın vekalet verdiğim kişinin IBAN'ına gittiğini gösterir hesap hareketlerinin resmi var. Kurbanın kesildiğini gösterir resim var. Etlerin dolaba konmuş olduğunu gösteren resim var. Dolabın içini gösteren resim var. Belimdeki maddi kanıtlar bunlar. Müşteri hizmetlerinden biri arayıp sormadı bu vakte kadar. Yetkililere sormak istiyorum 1525 lira hisse bedelini istemeyeyim mi. Buzdolabı değişimim onaylandı kargoya verildi. Cihazdan kaynaklı bir bozulma var. Eğer buradan da dönüş yapmazsanız Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim.

Ahmet 589 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi08 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler