27 Nisan 2013 #1767280

Bosch Hatasını Kabul Etmiyor!

Bosch firması bize satmış olduğu sıfır buzdolabındaki deformasyonların fotoğraflarını görmesine rağmen sadece dondurucu kapağını ve çatlak rafı değiştirebileceğini söylüyor. Dondurucunun iç kısmındaki büküğü basit bir dalgalanma olarak nitelendirip çalışmasına engel değil, değiştirmeyiz diyor.


Ayrıca ürünün farklı bir kutuyla gelmesinden dolayı da, biz ürünleri bazen kutusuz gönderiyoruz, bayi kendi imkanlarıyla kutuluyor gibi geçiştirme bir cevap veriyor. Şikayet etseniz bile kaybedersiniz ürün kurulmuş diyor. Tamamen bir yıldırma politikasıyla sadece kapak ve raf değişimiyle bizi yanıltmaya çalışıyor. Bosch firması eskisi gibi güvenli değil. Para yerine itibar kaybetmeyi tercih ediyor.

Ümit 103 Okunma

Cevaplar

  • Ümit30 Nisan 2013

    Bosch'tan 10 gün önce aldığım buzdolabının hasarlı çıkması sonucunda firma hatasını kabul etmedi,ürünü değiştirmeye yanaşmadı.Ben de Tüketici Hakem Heyetine giderek durumu anlattım.Tüketici Hakem Heyeti servis raporunu istedi.Servis daha önce gelip rapor tutmuştu.Servise raporu almaya gittim. Rapora, "Kurulum esnasında raftaki çatlağı görmemem imkansız" yazılmış.Ben itiraz edince raporu yazan bayan kabaca raporu buruşturarak"O zaman Tüketici Hakları gelsin alsın raporu" dedi.İnsaf yani o kadar para verip aldığım buzdolabını kendim mi kırdım?BOSCH hiç güvenilir değil artık, müşteri memnuniyeti sıfır. Buzdolabım değiştirilmezse her platformda hakkımı arayacağım.

  • Ümit27 Nisan 2013

    sorun çözülmedi. sanki suçlu benmişim gibi aslında haksızsınız ama biz genede müşteri memnuniyeti açısından hasarlı yerlerden değişebilecek olanları değiştirelim, değişemeycek yer ise kalsın dediler...

  • Bosch Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön