15 Ekim 2016 #6697162

Bosch Hatalı Üretim Buzdolabı

2013 'te aldığımız buzdolabı 4 gün önce bozuldu. Yetkili servis çağırdık servis buzdolabının fabrika çıkışından hatalı olduğunu, gerekli tüm belgeleri vereceğini söyledi. Genel merkezle iletişime geçtiğimizde bize 980 TL karşılığında aynı ürün üretimi olmadığı için güncel versiyonunu verebileceklerini söylediler. Tüketici malın ayıpsız yenisi ile değiştirme hakkını, ayıplı malı iade ile parasının iade hakkını veya yine isterse tamir haklarından birisini seçmek ve kullanmakta serbesttir. (4077 sayılı tkhk m. 4)


Öncelikli seçenekler ayıplı malın alınması ve yerine hiçbir ücret almadan ayıpsız aynı maldan verilmesi veya ayıplı malın alınarak satış bedelinin aynen iade edilmesidir. Ayıplı mal ilk talepte ayıpsız yenisi ile değiştirilmek mecburiyetindedir. Yargıtay 13.Hukuk Dairesi’nin 2006/1452 e. 2006/5312 k. Sayılı kararı üzerine tüketici hakları mahkemesine gideceğim.

Beyza 671 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön