01 Kasım 2016 #6828540

Bosch Haksız Alınan Servis Ücreti!

11 ay önce almış olduğum çamaşır makinesi temizleme bölümünden metal bir parça çıktı. Makinenin tambur içindeki 3 şeritli plastik parçaların 2 si oynuyor. 1 tanesi oynamıyordu. Çağrı merkezini aradım. Personele durumu anlattım oynayan aksamların normal olup olmadığını sordum bana servisi yönlendireceğini söyledi. İşlemi akabinde servis ücretinin 40 TL olduğunu söyledi. ''Garanti süresi içinde servis ücreti mi alıyorsunuz'' dedim, ''kullanıcı kaynaklı hatalarda alınıyor'' denildi.


Servis randevu zamanında geldi ve parçanın makineden kaynaklı olmadığını söyledi. 40 TL servis ücreti? Ne demek oluyor. Ben nerede hata yaptım da ücret ödüyorum? Parça da bana ait değil demem bir şeyi değiştirmiyor tabi çünkü işin uzmanı değilim o da var. Peki bir şey sormak istiyorum ben neden ücret ödeyip servis süresini 7 yıla çıkardım? Hakem Heyetine de şikayet edeceğim. Sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Rukiye 1.644 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye04 Kasım 2016

    Önemli olan cevabı hazır iletişim teknikleri değildi, kaynağına inip nasıl çözebilirizi bulmaktı. Anlaşılan biz koyun gibi telesekretere bağlanmış çağrı merkezi elemanları ile konuşmayı çözüm sayıyoruz. Şikayetim giderilmedi. Hakem heyetine başvurdum. Haklı olduğumu ben biliyorum firma da bu şekilde öğrenecek demek ki?

  • Bosch Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön