20 Şubat
Yorum Yap
#11615371

Bosch Garanti Uzatma Hizmetinde Fahiş Zam!

30 Ocak tarihinde Bosch müşteri hizmetlerini arayarak almak istediğim çamaşır makinesinin garanti süresini uzatmaya yönelik ücret bilgisini öğrendim. Buna göre wat24480tr modeli için + 4 yıl garanti uzatma ücretinin 269 TL olduğu tarafıma aktarıldı ve akabinde 31 Ocak tarihinde yeni makineyi satın aldım.


Şehir dışında olmamdan dolayı kurulum için 20 Şubat tarihinde gelen arkadaşlar garanti uzatma hizmetine zam gelerek 269 TL'yerine 619 TL olduğunu belirttiler ve tabi ki yaptırmadım.


Çünkü ortada %130 şeklinde bir zam söz konusu ve ben makinemi alırken zamsız tarife üzerinden bir fiyat değerlendirmesi yaparak satın aldım ancak bu fiyatlarla markanın fiyat avantajı değil tam tersi diğer markalara göre dezavantajı oluşuyor.


Evde ve otomobilimde A'dan Z'ye Bosch ürünleri kullanan biri olarak yaşadığım mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum.

Serkan Serkan 3.539 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Serkan20 Şubat

    Firma anlık olarak tarafıma ulaştı ve yeni fiyatların genel merkez tarafından uygulatıldığını ve benim gibi müşterilerden gelen şikayetleri merkeze iletmelerine rağmen herhangi bir aksiyon alamadıklarını belirttiler. Sonuç ne yazık ki tam bir fiyasko...

  • Bosch Temsilcisi20 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları