03 Ekim 2013

Bosch Garanti Belgesine Ek Sürenin İşlenmesini İstiyorum!

9. 7.2012 tarihinde aldığım Bosch marka buzdolabı ayıplı mal çıktığından, tüketici mahkemesi tarafından alınan kararla geçen hafta ilgili firmaya iade edildi. Servis raporlarında geri iadesini talep ettiğim var.


Temmuz 2012 Bornova servisine gidip, kullanmadığımdan ve iade talebin olduğundan garantinin, yeni alacağım aynı markanın buzdolabına sayılmasını talep ettim. Mahkeme sonuçlanınca yardımcı olabileceklerini söylediler.


Servise gelen personelde sadece yapılabileceğini iletti. Yeni buzdolabı siparişi verip 4446333 no'lu müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir hizmetleri olmadığını söylediler. Ek garanti belgesi tutarı 99 TL ödemesini yeni dolabıma işlenmesi.

Canan 246 Okunma

Cevaplar

  • Canan30 Ekim 2013

    firmanın kendi bünyesinde iletişim sorunu var. Bu gün tekrar aradım .not aldıklarını yetkililere iletileceği söylendi. Hesabınıza pazartesi geçiyoruz dendiği halde 1 ay oldu ,hala sonuç yok.

  • Canan27 Ekim 2013

    3.ekim de ki şikayetimle ilgili 99 tl hesabıma yatacağını söyledikleri halde defalarca aramama rağmen tamam hemen geçiyoruz deyip halen sonuçlanmamıştır. Bosch gibi bir firmanın kendi bünyesinde bir iletişim sorunu var sanırım ...

  • Bosch Temsilcisi03 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön