24 Ekim 2016
Yorum Yap
#6765871

Bosch En İyisi Diye Aldım Fakat Kısa Sürede Bozuldu

2011 yılında sorun çıkarmasın, uzun yıllar kullanayım diye markanın iyi ürünlerinden bir tanesi olan siyah seriden almış olduğum kgn7S5 0ne kodlu buzdolabım an itibari ile bozuldu. Alt kısım olan derin dondurucu kısmı kar yapıyor ve üst kısım dolap kısmı soğutmuyor, dolaptaki tüm ürünler çöpe tabi.


Servisi aradım 36 saat fişi çekin bekleyin dediler. Çektim bekledim tekrar taktığımda çalıştı, fakat 1 hafta sonra tekrarladı. Servisi tekrar aradım ve elektronik kartın arıza yaptığını ve dolayısıyla sensörlerinde birlikte değişmesi gerektiğini söylediler. Toplam masraf 360,00 TL. Ucuz bir ürün alsaydım belki bunları yazmazdım, fakat Bosch ürün alıyorsunuz uzun yıllar kullanmak üzere 5. yılında bozuluyor. Bu arıza bu markanın kronik bir sorun mudur? Kullanıcı hatası sayılabilecek bir hata değil sonuçta. Böyle bir markaya yakışmadı.

Erkan 759 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler