02 Aralık 2017
Yorum Yap
#9853462

Bosch Elektrikli Termosifonun Kazanı Delindi

Bosch marka elektrikli termosifonun kazanı delindi. Buna istinaden yetkili servisi aradık ve gereğinin yapılmasını istedik. Evimize servis yetkilileri geldi ve 9 yıllık termosifonn parçasının artık ellerinde bulunmadığını söylediler. 559 TL karşılığında Fabrikadan yeni bir termosifon temin edebileceklerini söylediler bizde kabul ettik.


Fakat eski termosifonu almadan yenisini getiremeyeceklerini söylüyorlar. Bu sebeple Bosch yetkili servise geri dönüp sökmelerini istedik. Defalarca aramamıza rağmen termosifonu sökmeye hiçbir eleman göndermediler. 2 haftadır termosifonsuz bekliyoruz. Şimdi tekrar aradık sökmek için ekstra ücret talep ediyorlar.

Dilan 1.280 Okunma

Cevaplar

  • Dilan'ın Teşekkür Mesajı07 Aralık 2017

    Ilginizden çok memnun kaldık teşekkür ederiz

  • Bosch Temsilcisi03 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler