01 Kasım 2017
Yorum Yap
#9744034

Bosch Elektrikli Süpürgemin İki Defa Motoru Değiştirildi

Bosch marka elektrikli süpürgemin iki defa motoru değiştirildi. Geçen hafta içinde servise bıraktığım süpürgenin tekrar motorunun değiştirileceği söylendi. Ben de ürünün tamirini değil iadesini istedim. Bosch gibi büyük bir firma 5 gündür çözüm bulamıyor müşteri temsilcileri şikayet bildirdiğimde arayıp 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır diyor ama kimse geri dönüş yapmıyor. Süpürgenin garantisi bir ay içinde bitecek ben kesinlikle tamir istemiyorum 3 defa motoru değiştirilen bir üründen ne kadar verim alabilirim? Evimde kullandığım bütün beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri Bosch marka müşteri memnuniyeti bu seviyede mi olmalı. Tekrar tercih etmem için bir neden kalıyor mu?

İsmail 7.213 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı31 Ocak

    Sorunum hal edildi ilginiz için teşekkürler

  • İsmail03 Kasım 2017

    Bosch iletişim merkezi buradan otomatik cevap yazıyorsunuz ama hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorsunuz bu şikayetlerimizi iletebileceğimiz başka bir yer var mı? Bize geri dönüş yapılmıyor.

  • Bosch Temsilcisi01 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları