29 Nisan 2017 #8315293

Bosch Elektrikli Süpürge Tekrar Eden Arıza

2013 yılı içinde sessiz çalışan elektrik süpürgesi aldım. 1.5 sene sonra kapak içi hortumu yırtıldı ve garanti kapsamında yapıldı. Aynı sorun 1,5 yıl sonra tekrar oluştu. Firma ve servis ile görüştüm. Parça garantisi 1 yıl olduğu belirtildiğinden aynı arıza garanti dışında ve oluşan fiyat 200 TL. Aynı özellikte parça takılacağından 1.5 yıl sonra tekrar aynı sorun oluşacak. Tekrar, tekrar yaptırsam aynı arıza tekrar oluşacak. Daha kaliteli malzeme üreterek sorun çözülür diye düşünüyorum ama yetkililer "malzememiz bu, başka malzeme yok" şeklinde belirtiyor. Sorunu kendi imkanlarım ile çözeceğim artık. Pahalı ve kaliteli ürün alıp arızasını ürün bedeline yakın veya geçkin olarak yaptıracak kadar zengin değilim.

Arif 3.355 Okunma

Cevaplar

  • Arif22 Eylül 2017

    Sorunumu balkon giderlerinde kullanılan boru ile çözdüm. 3.5 cm genişliğinde 6 cm. Uzunluğunda boruyu kapak üzerinde bulunan toz çekme haznesine herhangi bir söküm yapmadan taktım. Maliyet sıfır. Eskisinden daha sağlam oldu. Bosch firması bu boruyu kullanırsa imal ettiği bu ürün daha kaliteli olur düşüncesindeyim.

  • Arif29 Nisan 2017

    Firma ve ürün hakkında memnuniyetim bakidir ve Bosch ürünleri tercih ettiğim bir markadır. Genel olarak itiraz ettiğim konu ürün bedeline yakın yedek parça ve tamir bedelleri. Bu durum beni arıza yaptığında "kullan at yenisini al" algısı ile ucuz ürünlere yöneltecek gibi görünüyor.

  • Bosch Temsilcisi29 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön