27 Şubat 2016

Bosch Elektrik Süpürgesi Aparatı 25 TL!

Elektrik süpürgemin toz torbasının takıldığı plastik aparat kayboldu. Fethiye Bosch yetkili servisinden 25 kuruş değer etmeyecek küçücük plastik parçayı 25 TL'ye almak zorunda kaldım. Başka bir yerde bulunmadığı için uyanıklık yaptıkları malum. Bu nedenle Bosch firmasına mail attım ve bundan sonra 7 sülalemin kapısından içeri Bosch ürünlerinin giremeyeceğini bildirdim.

Turcan 983 Okunma

Cevaplar

  • Turcan04 Mart 2016

    Şiyayet var'ın sayın yetkilileri; yapılan şikayetler karşılığı firmalar özel bir yazılım aracılığı ile herkese otomatik cevap göndermektedir. Sanki şikayeti çok önemsemiş derhal mağduriyet giderilecek gibi durum yansıtmaktadır. Halbuki hiç ilgilenmemekte unutturmak istemektedirler. Bu nedenle sizlerin de firmaların olumlu veya olumsuz kesin sonuçlamadığı bir soruna verdiği uyutucu otomatik cevapları yayınlamamanız gerekmektedir. Saygılarımla.

  • Turcan01 Mart 2016

    Önce Bosch firmasına mail attım. Bana fiyat politikamız böyle dediler. Yani aldığımız ürünün garanti süresi bittikten sonra arıza durumunda 25 kuruş değerindeki bir plastik parça için 100 kat ücret ödediğime göre diğer eloktronik parçalar için ne ödeyeceği mi düşünemiyorum bile.

  • Bosch Temsilcisi27 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön