09 Mayıs 2013 #1788309

Bosch Eksik Parça!

Bosch dan SMS20E02TR makine satın aldım. Satıcının teşhir ettiği üründe üst sepette yer alan fincan rafları mevcuttu. Ayrıca aynı raflar Bosch web sitesinde ürün görsellerinde de yer aldığı gibi resmi web sitesinde ürün özellikleri ayrıntılarında da fincan raflarından bahsedilmekte.


Satıcı ile yaptığım görüşmede beni servise yönlendirdi yetkili servis ise bu parçanın bu üründe olmadığını söyleyerek konuyu kendince kapattı.


Ancak çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede konuyu tekrar gündeme getirdim. söz konusu rafları satıcı teşhirdeki ürüne kendisi koymuş olabilir şeklinde bir bahane ile keşke satıcıya evime gelecek üründe de bu parça mevcut mu diye sorsaydınız cevabını aldım.

İrfan 99 Okunma

Cevaplar

  • İrfan29 Temmuz 2013

    vitrindeki malıyla kutudaki malı aynı çıkmayan firmadan garanti almadan bir daha alışveriş yapmam. Sorunumu çözümü için firma dışında bir mercii ye şikayet zorunda bırakılmak bu firmanın ayıbıdır.

  • İrfan29 Temmuz 2013

    vitrindeki malıyla kutudaki malı aynı çıkmayan firmadan garanti almadan bir daha alışveriş yapmam.

  • Bosch Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön