sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bosch Ek Garanti Uzatma Zammı Yüzde 100!

Engin Engin11 ay önce

Aralık-2018 de Bosch marka 4 adet (sms67nw00t bulaşık makinesi, kgn56vw30n buzdolabı, hbf514bv0t ankastre fırın, wat28581tr çamaşır makinesi) satın aldım. Aldığımda +4 yıl ek garanti uzatma fiyatının ürün başına yaklaşık 250 TL tutarlarında olduğu söylendi. Yetkili servisi ilk kurulum için aradığımda çamaşır makinesi +4 yıl ek garanti için 600 küsur TL, bulaşık makinesi +4 yıl garanti için 400 küsur TL fiyat verildi. Yüzde 100'den fazla fiyat farkı çıkması markaya olan güvenimi azalttı. Bu ürünleri aldığıma şu an pişmanım, ürünleri ikinci elde satmaya çalışacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Engin 11 ay önce

Bu konuda mağduriyeti olan bütün arkadaşlar tarafıma ulaşabilir. CİMER e bu durumu ileteceğim, beraber sesimizi duyuralım. Eksisozluktede yazarım, bu konudaki rezaleti kaleme alacağım.

profile-icon Engin 11 ay önce

Bosch Genel Müdürlüğü tarafımı ulaşıp oluşan fiyat farkının dönemsel ek garanti kampanyalarından kaynaklı olduğunu ama bu mağduriyet konusunda herhangi bir şey yapılamayacağını iletti. İlk kurulum için yetkili servise yaptığım başvuruyu geri çekiyorum. Benim gibi mutfağını kaliteli ürünler vede garanti kapsamları ile donatmak isteyen tüketicilere ürün tercihi yaparken bu tür bir duruma düşebileceklerini hatırlatmak isterim. Ülkemizde sözde enflasyonla mücadele kapsamında destek verdiğini iddia eden firmaların arkaplanda yaptığı zamlara dikkat çekmek adına sosyal medyada ve internet haber sitelerinde bu durumu paylaşacağım. Teşekkürler.

Bosch Logo Bosch 11 ay önce

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler