17 Aralık 2016
Yorum Yap
#7237529

Bosch Ek Garanti Her Şeyi Kapsamıyormuş!

4 yıllık buzdolabımın sebzelik rafının alt kısmındaki strofara benzeyen kısmı sarktı, servisi çağırdım sıkıntıyı anlattım bir süre sonra beni aradılar ve 40 TL ücret istediler.


Ürünün ek garantili olduğunu söyledim aksesuar ürünlerinin ek garantiye girmediğini söylediler. Benim imzaladığım ek garanti sözleşmemde böyle bir maddenin yazmadığını söyledim.


Biz her müşteriyi arayıp bu maddeyi söylemeyiz dediler. Ben ek garantinin her şeyi kapsamadığını bilseydim yaptırmazdım.

Ali 1.198 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi17 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler