13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11022212

Bosch Eco Logixx 7 Model Kurutma Makinesi Korkunç Ücreti!

Yaklaşık 16-17 senedir evdeki tüm beyaz eşyalar Bosch marka ve 5 yıldır da Bosch Eco logixx 7 marka kurutma makinesini de kullanmaya başladım. Önce çamaşır makinesinde sonra fırında (3 kez gelindi biz sorun surda dediğimiz halde düzeltmeden servis ücretini bir güzel alarak gittiler) sıkıntılar başladı. Çamaşır makinesinin kartı yandı bende takıntı haline gelen Bosch'tan vazgeçmeyerek eşimin alma bu markayı demesine rağmen yine aldım.


Ancak kurutma makinesinin da hiçbir kullanım hatası olmamasına rağmen kartı bozuldu. Yeni kartın bedeli 1000 TL ve yetmiyormuş gibi bu parçaya 1 yıl garanti veriliyor. Tekrardan bozulamayacak garantisi verilmiyor. Sürekli şikayetvar ve yetmiyormuş gibi, kart ücretinin bu kadar pahalı olması çok yanlış. Eşim çok haklıymış. Yeni makine tercihim artık Bosch olmayacak.

Egemen Egemen 3.168 Okunma

Cevaplar

  • Egemen13 Ekim 2018

    İndirim uygulanması durumunda ancak kart değişimi yapılabilir.

  • Bosch Temsilcisi13 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları