sta-4-hoverİyi Çözüm

Bosch Düzelmeyen Küflenme Sorunu

Sertaç Sertaç2 hafta önce

11.07.2014 tarihinde almış olduğum Bosch wak20200 çamaşır makinesinin 2 yıl önce kapak kısmının oturduğu lastik körüğünün küflenmesi nedeniyle ücretini ödeyerek değiştirdim. Bosch gibi bir markanın bu soruna bakım onarım eksikliği diyerek maliyeti bana çıkarması gerçekten kabul edilir değildi ancak yinede sesimi çıkarmadım yeni körüğün ücretini cebimden ödedim. Sonrasında 2 yıl önce değiştirdiğim bu körük yine aynı şekilde küflenerek çamaşırlarda inanılmaz derecede koku yapmaya başladı. Üstelik bu defa her yıkamadan sonra lastik körüğünü kurulama yapmamıza rağmen sorun yine tekrarladı.

20 yıllık eski markasız makinelerde bile böyle skandal bir durum olduğunu duymadım. Bosch malının arkasında duran bir firma olsaydı bu durumu başından kabullenmeyerek benden ücret talep etmezdi. Bu sorun bir türlü düzelmiyor. Kronik hatalı bir malzeme kullanılmış. Bosch gibi bir marka böyle kalitesiz bir plastik kullanmamalı. Yine şikayetçi oldum eve servis geldi 300 lira para talep ederek kazan grubunun deterjan kalıntılarından tamamen temizlenmesi gerektiğini söyledi. 1 defa paramı alıp körük değiştiren bu firma şimdi kazan grubu temizlenecek bir daha körük değişecek diyor. Bu ayıplı malı başıma bırakıp para kaybetmektense müşteri kaybetmeyi göze alan ve artık eskisi gibi çalışmayan Bosch firmasının ürünlerini asla almam bir daha.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Bosch Logo Bosch 2 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler