26 Ağustos 2013 #1976918

Bosch Dolabın Soğutması Yetersiz!

Geçen sene almış olduğum ürün yeterli soğutma yapmıyor. 378 L hacimli buzdolabının çok açmayın, çok doldurmayın deniyor. Ben bu buzdolabını doldurmayacaksam niye böyle büyük buzdolabını satın aldım. Bayram üzeri testo cihazları kondu dolaba, bende 5 günlük dökümanı yazılı istiyorum dedim.


Bir adet Teknisyen Notu elime verildi, değerler yanlış. Kendim termometre aldım, ölçtüm. Yazılı evrak istiyorum 'presipde kimseye döküman veremeyiz 'diyor genel müdürlük. En sonunda Almanya' ya ve Türkiye Genel Müdürlüğüne bir dilekçe ile müracaat etmeye karar verdim. Çevirisinin yapılmasının bekliyorum. Bir daha bu markadan hiç bir ürünü evime sokmamaya yemin ettim. Tüketici Mahkemesine gideceğim.

Meral 173 Okunma

Cevaplar

  • Meral02 Eylül 2013

    02.09.2013 bu gün teknik servis geldi tekrar 3 adet test cihzı makineme kondu. Temmuz ayı boyunca soğutmayan buzdolabımın verilerinin sümenaltına atıldığını düşünüyorum. Dolap açılmazsa ve dolu olmazsa zaten sorun yok. Buzdolabının yanına başka marka buzdolabı alıp kullanıcağım. Bosch marka buzdolabının içine misafirlerim geldiğinde televizyonumu koyup izleyeceğim.

  • Meral29 Ağustos 2013

    Başlatılan işlemlerle ilgili hala bir sonuç üretilmemiştir.

  • Bosch Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön