28 Kasım 2016
Yorum Yap
#7051280

Bosch Değiştirilmeyen Bulaşık Makinesi Ve Sorunu Gideremeyen Teknik Servis!

2015 yılında anneme hediye bulaşık makinesi aldım güya almaz olaydım. Alındığı günden beri makine koku yapıyor. Öyle ki makineden çıkan bulaşıkları tekrar elde yıkıyoruz. Defalarca servis çağırdık garanti kapsamında olmasına rağmen her defasında kırk lira ücret talep edildi ve her geldiklerinde resmen dalga geçer gibi problemi çözmemek için kırk tane takla atıp durdular en son test yapılacak diye alıp götürdüler düzelme olmazsa makine değiştirilir dendi ve tabi hiçbir düzelme olmadı.


Makine de tekrar aradık tabi bu sefer de bölge yetkili servis den adam göndermişler makineyi çalıştırırken çamaşır suyu kullanın şunu yapın bunu yapın diye kırk tane kelime oyunu yapıp makineyi bırakıp gittiler. Sonuç ta ne değişim ne bir şey elimiz de kaldı makine. Çektiğimiz masraf zahmet de cabası. Aldığıma bin pişman oldum ve mahcup oldum. Güya büyük bir firma resmen usulsüzlük yapıyorlar.

Emine 2.902 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi28 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

  • Emine26 Kasım 2016

    ayrıca hakkımı nasıl arayabilirim mahkemeyle falan uğraşmadan yardımcı olursanız sevinirim...

Ziyaretçi Yorumları