02 Eylül 2013 #1987865

Bosch Değişim Parasını Verdiğim Halde Yeni Ürünü Getirmedi!

Bosch marka ankastre ocak ve fırının servis talebini 16 Ağustos'ta yaptık. Servis ocakta ateşleme sisteminin çalışmadığını, değiştirilmesi gerektiğini yine fırının da koku yaptığından temizlenmesi gerektiğini, bunların atölyede olabileceğini 21 Ağustos'ta teslim edileceğini söylediler. Toplamda 500 TL maliyet biçtiler. Halihazırda teslim gerçekleşmedi.


Bakıyorum; 7 kere ulaşmaya çalışmış, 4'ünde başarmışım. Evde 1, 5 yaşında bebek olduğunu sürekli ocak ihtiyacımız bulunduğunu, olmuyorsa iadeyi defalarca dile getirdim. Bunun üzerine verilen ayrı teslim taahhütlerine yine uymadılar. Nihayetinde tarafımıza biçilen eziyete daha fazla katlanamadık yenilerini aldık, zahmet edip getirmeyin dedim.

Taner 986 Okunma

Cevaplar

  • Taner05 Eylül 2013

    Sorunun yetkili olmayan ancak Bosch adına hareket ettiği bildirilen sahte bir servis tarafından ortaya yaratıldığı bildirildi. Bosch'un servis hizmeti vermediği merdivanaltı bir başka tarafından istismar edildiğimiz ifade edildi. Konuya özel Bosch'un doğrudan bir kusuru bulunmasa da bu tarz firmalara boşluk yarattığı için daha ciddi bir zaafiyet içinde olduğunu düşünüyorum.

  • Bosch Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Mailinizde belirtmiş olduğunuz irtibat numaralarından size ulaşılamamaktadır. Ulaşabileceğimiz farklı bir irtibat numarası iletmeniz durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön