05 Kasım 2018
Yorum Yap
#11113438

Bosch Dayanıksız Bulaşık Makinesi Ve Pahalı Yedek Parça!

Evimdeki bütün elektronik eşyaları 6 yıl önce Bosch marka aldım. Hatta bu hafta bir de 5000 TL vererek Bosch marka çamaşır kurutma makinesi aldım. Fakat bulaşık makinesi maalesef her sene beni üzüyor. Garantisi biteli 1 yıl olmadan motoru arızalanmıştı ve 500 TL civarı fiyat istemişlerdi. Şimdi yine arızalandı. Tespite gelen servis elamanı prize takıp baktıktan sonra direk güç kartının değişmesi gerektiğini söyledi ve yine 550 TL kart değişim ücreti çıkardı. Şimdi ben ne yapayım makineyi çöpe atıp 2000-3000 gibi rakamlarla yeni bir makine mi alayım yoksa neredeyse bir makinenin yarı fiyatı olan 550 TL kart ücretini ödeyip yine mi bulaşık makinesinde pişmanlığı yaşayayım.


Bulaşık makinesi ile ilgili 3. arıza ve hiçbiri bizden kaynaklı değil. Parça konusunda çok pahalı olduğunu düşünüyorum ve bu konuda daha makul bir fiyata mal olacağını düşündüğümden firmadan yardımcı olmalarını bekliyorum. Bu fiyata bu makineyi yaptıracağıma, daha uygun fiyatlı başka marka 2 yıl garantisi olan bir makine almak daha mantıklı bence. Böyle giderse Bosch bundan sonra tercihim olmayacak.

Havva Havva 10.825 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Havva'nın Teşekkür Mesajı09 Kasım 2018

    Bosch genel müdürlüğüne her ne kadar beklediğim fiyat olmasada ellerinden geleni yaptıklarına inandığım, ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.

  • Bosch Temsilcisi06 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları