17 Eylül 2013 #2016554

Bosch Çürüyen Makineye Bile Kullanıcı Hatası Dedi!

Bir yıl önce Bosch çamaşır makinesi aldım. Makine sağ alt köşeden paslanıp dökülmeye başladı. Servisin gönderdiği görevlinin incelemesi sonucu sorunun neden kaynaklandığı bana verilen makbuzda şu şekilde yazıyordu:"paspas temasından dolayı deterjanlı suyun teması sonrası makine yan alt düzeyinde boya kabarması oluşmuştur. "


Makineye paspasın dokunması , onu garanti kapsamı dışına çakarmış. Her makineye paspasın dokunabileceğini bunun kaçınılamaz bir durum olduğunu görevliye izah ettim, Ancak kendisi yapabilecek bir şeyinin olmadığını söyledi. Bu markadan aldığım her üründe problem yaşıyorum ve son olay bardağı taşırdı. Mantık şu; ürünler sözde garantili ama ,hiçbir şey garanti kapsamına girmiyor.

Abdullah 369 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah04 Ekim 2013

    Başlatılan gerekli işlem, garantisi devam eden çamaşır makinemin parçasını satmayı teklif etmek ve ben değerli müşterileri!!! olduğum için satım işlemini yarı fiyatına yapmak.

  • Bosch Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön