02 Ağustos 2018
#10738504

Bosch Coffeexx Kahve Makinesi Kalitesiz!

Bosch Cofexx kahve makinesini evleneceğim zaman 3 er fincan kahve yapmasına aldanarak aldım. 2 kez kahve yapamadan servise verdim. Büyük fincan seçeneğinde küçük 3 fincan seçeneğinde 1 fincan yapıyordu. Servise vereli 1 aydan fazla oldu 2 hafta önce ücretsiz değişim işleminin başladığına dair mesaj geldi hala makinem yok. Çağrı merkezine sürekli mesaj bırakmama şikayetimi iletmeme rağmen yetkililer beni hala aramadı.


Bugün 02.08.2018 Çarşamba günü çağrı merkezini tekrar aradım P*** adlı bir çalışan bana yetkililerin talebime 2 hafta geçmesine rağmen hala bakmamış olabileceği büyük firma olduklarını çok müşterisi olduklarını (bana sıra gelmediğini) hatta fabrikada ürün bulunmayabileceğini bile söyledi. Sonuç olarak A*** kahve makinesi çalıştığım okulda günde 50 fincana yakın aynı ayarda her gün kahve yaparken albenisine kandığım için Bosch'u seçtiğim için pişmanım.


Bu kadar ilgisiz bu kadar müşteri odaklı çalışmayıp net cevap veremeyen bir firmadan ürün aldığıma 2 kez pişmanım.

Sinan Sinan 1.854 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sinan02 Ağustos 2018

    Zaten yaptığım da bu dalga geçer gibi otomatik mesaj göndermeyin

  • Bosch Temsilcisi02 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları