15 Nisan 2013 #1742448

Bosch Çamaşır Makinesinin Kazanı 3 Yılda Paslandı!

Son 3 yıldır beyaz çamaşırlarımız da farkettiğimiz sarı lekeler var. Ütüyü, ütü masasını, çamaşır askısını değiştirdik. Lekeleri çıkarmak için piyasadaki her türlü leke çıkarıcıyı denedim.
İnternette sarı lekeyi aratıp burada yazılanları okuyunca Bosch Servis ile konuştuk; WFO2062TR/ 01 Model çamaşır makinesinin kazanının paslandığını söylediler. Bunun için de 30 TL aldılar. Kazan değişikliği için de 150 TL talep ediyorlar.


Suyla çalışmak için tasarlanmış bir ürünün paslanıyor olması kesinlikle üretim hatasıdır. 3 yılda atılan onlarca gömleğin bedeli ve bu lekeleri çıkaramıyorum diye yaşadığım sıkıntıyla perişan olmam düşünülürse Bosch Firması bu değişimi acilen ücretsiz olarak yapmalıdır.

Gürcan 723 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan20 Nisan 2013

    Söyledikleri gibi makine cuma günü alınarak aynı gün garanti kapsamında üç parça değişimi yapılarak getirildi. Ancak henüz çamaşır yıkamadık. Problemlerin devam edip etmediğini bilmiyoruz. Ancak çok kısa süre içerisinde dönüş yapıldı ve parça değişimi yapıldı. Pazar günü yaptığımız şikayet üzerine, Pazartesi günü arandım, Çarşamba günü servis geldi, Cuma günü makine götürüldü ve aynı gün yapılarak geri getirildi. İlgilerinden dolayı firmaya teşekkür ediyorum.

  • Gürcan18 Nisan 2013

    Burada yazılı şikayetler aslında başka bir tüketicinini şikayetiydi, ancak benzer şikayetler bizde olduğu için destek vermiştik. Şikayet olarak gözükmesi üzerine BOSCH genel Müdürlüğünden arandık ve eve servis gönderildi. Gelen eleman makinenin bazı parçalararının değiştirmesi gerektiği söyledi. Makine götürülürek ek-garantiden parça değişimi yapılacak. Şu ana kadar olan ilgiden memnunum. İnşallah devamı gelir diyor ve kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Bosch Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön