22 Haziran 2016
#5784721

Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis Ücretlendirmesi

Bosch markasının Mersin bayisinden Bosch waq20461tr marka model çamaşır makinesi satın aldım. Daha ilk aylarda kapak lastiğinde problem çıktı. Güzelce halletmek istememe rağmen sorunu çözmemek için ellerinden geleni yaptılar. Servis ücreti, iskonto falan filan. İşin parasında değilim. Parasında olsam sizin gibi bir firma ile bu kadar muhatap olmazdım.


Adı üstünde bir firma çıktınız. Garanti kapsamında haksız yere talep edilen 200,00 TL'yi servis ücreti olarak ödeyeceğime, 500,00 TL mahkemeye dosya ücreti olarak veririm en azından başkasına haksızlık yapamazsınız! Üzerine ayıplı malın iadesi için icra takibi de başlatacağım.

Çağlar Çağlar 1.127 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Çağlar20 Ekim 2016

  Bosch markasının tüm ürünlerini elimden çıkartıp SİEMENS'i tercih etmiş bulunmaktayım. Bosch markasını kimseye önermiyorum.

 • Çağlar20 Eylül 2016

  Mahkemelerde artık sizlerinde ismi var. Mersin ilini takip edin satışlarınızın ne kadar azalacağını / azaldığını göreceksiniz. Mağduriyetim giderilmeden davamı da çekmeyeceğim. Bundan sonra asla Bosch a yaklaşmam diyenleri ve peşinden gelenleri de size belgeleyebilirim. Bu arada okuyacak arkadaşların da dikkatine. ; firmanın yapacağı 200,00 TL'lik işlemi dışarıda 20,00 TL işçilik, 30,00 TL lastik olmak üzere 50,00 TL gibi bir ücrete yapıyorlar.

 • Çağlar22 Haziran 2016

  Öncelikle www.sikayetvar.com sitesine göstermiş olduğu ilgiden teşekkür ederim. Kendileri çoğu firmanın müşteri hizmetlerinden çok çok daha iyi çalışmaktalar. Firmaya gelince arama yaptılar ve indirim teklif ettiler. Kabul etmedim. Kullanıcı hatasından kaynaklanmasının mümkün olmadığı bir durum için servis ücreti ve ayıplı ürün değişim ücreti vermeyeceğim. Bir hukukçu olarak Hakem Heyeti ve itiraz ederlerse mahkeme kanalı ile tüm haklarımı arayacağım. Haklarında bu kadar şikayet varken yaptıklarının çok doğru olduğunu sanıyorlar. Emsal karar çıkacağından eminim. Gelişmeleri paylaşacağım.

 • Bosch Temsilcisi22 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları