28 Kasım 2018
Yorum Yap
#11215829

Bosch Çamaşır Makinesi Kıyafetleri Yırtıyor

Bosch marka çamaşır makinesinde sıkıntı yaşıyoruz. Makinemiz kıyafetlerimize zarar vermeye başladı. 3 defa servis geldi, bir çözüm yok. 1 defa sözde bilirkişi gelmiş ama sonuç kıyafetler eski denilmiş yıpranmıştır denilerek gitmişler. En sonunda markalı alınan yeni kıyafetlerde zarar görmeye başladı. Müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza rağmen biz size hemen döneceğiz diyorlar. Hatta en son görüştüğüm yetkili şimdi arkadaş telefonda ben sizi 1 saat içinde mutlaka arayacağım diyerek resmen savuşturdu.


Yani müşteri hizmetleri hizmet değil ürünleri ürün değil reklamları yanıltıcı ve aldatıcı durumla ilgili olarak sürekli mağduriyet oluşuyor ve ne ilgilenen var ne sonuç bu yapılanlar çok ayıp. Hem üründen hem de müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Bundan sonra sorunum giderilmezse bütün yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım.

Aykut Aykut 1.669 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi28 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları