20 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10811915

Bosch Çamaşır Makinesi Kıyafetleri Parçalıyor!

Bosch marka çamaşır makinesi çamaşırları parçalıyor. İlgili servis geldi kullanıcı hatası dedi. Çamaşır yıkanırken hatayı ben yapmış olamam değil mi?:)
İlgili makinenin değiştirilmesi ve parçalanan kıyafetlerin tazminini rica ederim. Tüketici Mahkemesi dahil her türlü platformda hakkımı arayacağım. Fotoğraflar ektedir.

İlyas İlyas 719 Okunma

Cevaplar

  • İlyas20 Ağustos 2018

    İlgili kişi aradı ancak söylenen aynı şeyler, daha az çamaşır atın (kapasite 8 kg) kullanım talimatlarına uyun vb... Zaten o şekilde kullanıyorum desem de sonuç değişmedi. İlk defa çamaşır makinesi kullanmıyorum ama bu sorunu ilk kez duydum. İnternetten araştırma yapınca Bosch'ta bu sıkıntının genel olduğunu gördüm. Hatayı başkasına atmak yerine, kendi ürünlerini kalite kontrolden geçirmelerini tavsiye ederim. Büyük otomobil markaları binlerce aracını bu tür durumlarda geri çağırabiliyor. Boshc ise hatayı kabullenmiyor. İnsanların güvenini kaybetmek gerçekten çok kötü... Almanya genel merkezlerine de yazacağım bakalım sonrasında Tüketici Mahkemesinde hesaplaşacağız. Sonucu buradan yazarım. Saygılar.

  • Bosch Temsilcisi20 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları