05 Ağustos 2013

Bosch Buzlanmanın Nedenini Bulamadılar!

Bosh KGN57A60 Kombi NoFrost buzdolabımızı 05.08.2009 yılında satın almıştık. Ürün geçtiğimiz bir içinde yaklaşık her ay boyunca buzlanma sebebi ile arıza yapmıştı. Servisin bir çok kez gelmesine rağmen sorunun ne olduğunu bulamadığını , fişini çekip her seferinde buzdolabımızı eritmemizi tekrar kullanmamızı söyledi.


Bu şekilde çoğu kez istediği şeyi yaptık buna rağmen düzelme olmadı. En son tahmini bir şekilde parça değişikliği yapmak istediler. Problem hala devam etmekte. Ödediğim servis,parça değişikliği için 250,00 TL ve yiyeceklerimizin bozulması bizi fazlasıyla mağdur etmiştir. Ürünün yenisini talep ediyorum. Servise bildirdim olumlu bir cevap hala daha alamadım. Bosch yardımlarınızı rica ederiz.

Asli 509 Okunma

Cevaplar

  • Asli06 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, İade talebim ile ilgili geri dönüşünüzü beklemekteyim. Servis kayıtlarınız elinizde mevcuttur. 2012 Kasım ayından beri bu tarz problemler sebebi ile her ay servis talebimiz olmuştur. Yasal hakkım olan iade talebim devam etmektedir. Geri dönüşünüzü beklemekteyim. Teşekkürler.

  • Bosch Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön