11 Nisan 2013 #1736337

Bosch Buzdolabındaki Ürünler Küfleniyor!

14.10.2012 tarihinde almış olduğum Bosch marka buzdolabımın içindeki her şeyin birkaç gün içerisinde küflendiğini tespit ettim. bununla alakalı olarak servisle irtibata geçtim bir kaç sefer servis geldi gitti ama sorunumu çözemediler çözmek istediklerini de sanmıyorum.


Benim ürünüm daha 6 ayda bu sorunları açarsa ilerde Allah bilir neler olacaktır. garanti kapsamındaki ürünümün değişimini istiyorum. aksi taktirde tüketici hakları yada diğer bütün hukuki yollara başvuracağım.

Murat 148 Okunma

Cevaplar

  • Murat19 Haziran 2013

    bir daha asla bosch markasını tercih etmiycem ve bütün çevreme arkadaşlarıma ve sanal alemden ulaşabildiğim kadar insana ulaşıp herkesin öğrenmesini sağlıyorum.servislerin ve çalışanlarının hal haraket ve tavırlarından hiç ama hiç memnun değilim müşterileri ile hiç ilgilenmiyorlar.

  • Murat01 Haziran 2013

    ürünümle ilgili hiçbir çözüm bulunamadı ben bosch yüzünden mağdur durumdayım buzdolabımdaki eşyalarım küflenmeye devam ediyor.hiçbir arkadaşa tavsiye etmiyorum bilgilerinize hakkımı hukuki yoldan arayacağım.

  • Bosch Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön