14 Mayıs 2013 #1797842

Bosch Buzdolabımın Kapısında Leke Oluştu!

Buzdolabımızın kapılarında boydan boya sarı lekeler oluştu. Gelen servis yetkilisi fotoğraf çekerek genel merkezlerine göndereceğini bildirdi. Bugün dönüş yapan müşteri servis yetkilisi, fabrikadaki yetkililerin fotoğraflar üzerinde yaptığı incelemeden sonra kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Yaptığımız hatayı sordum. Yeniden dönüş yapalım dediler. 2. dönüşlerinde ise, hata nedenini bilmediklerini ama bizim hatalı olduğumuz konusunda ısrar ettiler. Sonuç olarak bana neyi yanlış yaptığımı söylemiyorlar, ürünümü cep telefonunun fotoğraf kalitesinde olan bir fotoğraf üzerinden inceleyerek sorunumu çözdüklerine inanıyorlar.

Hasan 258 Okunma

Cevaplar

  • Hasan14 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Başlatığınız işlemler için bana verilen bilgi komik olduğu kadar manidardır. Bir yetkilinin bir tüketici ile dalga geçer gibi; '' Sorunun neden kaynaklandığı hakkında mühendisleriniz Tüketici kaynaklı olduğunu söylüyor fakat neden olduğunu bilmediklerini ifade etmişlerdir. Şimdi bende sizlere soruyorum? Tüketici kaynaklı bir hata var ise Mühendis sıfatındaki bir kişinin bana neden kaynaklı olduğunı belirtmesi gerekmez mi? Hadi tüketici kaynaklı dediniz peki neden yarı yarıya onarım ücretini bölelim açıklamasını yapmaktasınız.Bu durum MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ için yapılan bir işlem değildir.Nedeni ise , ben onarım yaptırsam dahi sorunun tekrardan oluşmayacağını garanti edemiyorsunuz.Ki zaten sebebini bilmediğiniz bir arıza durumu için kullandığım buzdolabının AYIPLI MAL kategorisine girdiği aşikardır. Artık buzdolabınızı istemiyorum.Sanayi Bakanlığı ilgili maddeleri gereği başvuru ve şikayet talebimi ileteceğimi saklı kalmak kaydı ile ürün değişimi haricinde bir görüşmeyi kabul etmeyeğimi ile ürünümün fabrikanızda incelemesini talep etmekteyim.

  • Bosch Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön