19 Eylül 2013 #2019754

Bosch Buzdolabımın Arızasını Bulamadı!

3 yıl boyunca ofis tipi bir buzdolabı kullandım. Sırf derin dondurucusu olsun diye 1550 TL verip no-fros Bosch buzdolabı aldım. Bir hevesle kasaptan 100 TL verip et aldım. Fakat hiçbir sebep yokken buzdolabı durmuş ve tüm etler çözülmüş. Hepsini aynı gece pişirmek ve başka insanlara ziyan olmasın diye dağıtmak zorunda kaldım.


Servisten geldiler ve hiçbir sebep bulamadılar. Bir cihaz yerleştirdiler dereceyi ölçmek üzere. 3 gün beklenecekmiş. Daha bir ay bile olmadığı halde çalışması duran ve tüm ürünlerin ziyan olduğu bir buzdolabına ne kadar güvenebilirim? Neden bekliyorum? Kendimi yanıltılmış hissediyorum!

Arzu 113 Okunma

Cevaplar

  • Arzu27 Eylül 2013

    Servisten arayarak hiç bir arıza tespiti yapılamadığını söylediler. Neden böyle bir sorun yaşanmış olabilir diye sorduğumda ise dolabın kapağını açık unutmuş olabileceğimi veya ortamdan kaynaklanan sebeplerle olmuş olabileceğini zararı tazmin edemeyeceklerini bildirdiler. Markanız BOSCH olarak değil BOŞ olarak yazılmalı. Zira böyle bir hizmet kabul edilemez!!!

  • Arzu23 Eylül 2013

    Konuyla ilgili hala geri dönüş beklemekteyim. Daha 1 ay bile geçmeden arıza çıkaran bir ürün için sürecin bu kadar yavaş ve belirsiz olmasından dolayı hiç memnun değilim.

  • Bosch Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön