17 Ağustos 2015

Bosch Buzdolabımda Ki Arıza Hakkında!

Buzdolabımda ki arıza ve fahiş tamir fiyatı ile birlikte bu markaya olan güvenimizi kaybettik. Reklamlarında kullanmış oldukları slogan tamamen yanlış, mağduriyetimiz giderilmesini istiyorum.

Yusuf 151 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf25 Ağustos 2015

  11. Gün buzdolabımı değiştireceğini söyleyen firma bırakın dolabı değiştirmeyi, değişim için talep ettikleri parayı aldıkları günden beri telefonlarıma bile bakmıyorlar. Bosch müşteri ilişkilerinden bilgi taleplerinin hepsi savsaklanıyor. Kendimi dolandırılmış hissediyorum. Bir daha bu markadan herhangi bir şey satın almam ve yakınlarındaki insanlarında alışveriş yapmasına engel olacağım.

 • Yusuf19 Ağustos 2015

  5.gün oldu ve firma beni ıslah etmek için halen buzdolabımı tamir etmedi. Bu sıcaklar da bunu bana reva görenleri, allah'a havale ediyorum. Bu firmadan bir şey satın alırken birkaç kere düşünün derin. Sayın site yetkilileri tarafına yapılan önerileri de sadece buzdolabım tamir edilsin ve bu dertten kurtulalım diye kabul ediyorum, bilginize... .

 • Yusuf19 Ağustos 2015

  Sayın firma yetkilileri, yaz mevsiminde 3. Günümüzde buzdolabımız yapılmadan geçti. Evinizde yiyecek saklayamamaktan dolayı uğradığım zarar, fahiş tamir fiyatını da geçmiş bulunmakta, daha ilgili olmanız dileğiyle diyeceğim ama olmayacağınızı biliyorum. Lütfen zararlarını göz önünde bulunduran ve mağduriyetimiz gidermek için daha gayretli olun... .

 • Bosch Temsilcisi17 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön