20 Ocak 2014 #2244451

Bosch Buzdolabım Soğutmuyor Servis Çözüm Bulmuyor

Kasım 2013'te KDN56NW20N kodlu ürününüzü 1700 liraya aldık, hiç memnun değiliz. Çürüyüp attığımız sebzelerin, bozulan yemeklerin hesabı yok. 15 sene Bosch marka kullandık, güvendik, başka markaya bakmadan gittik yine Bosch aldık. Servis çağırdık ölçüm yaptılar sorun yok dendi. 3. seferinde eve uzman geldi. Kendi ağzıyla "yeni dolapların çalışma sistemi ürünlerin ömrünü kısaltıyor" dedi. Buzdolabı uzun ömür sağlamak için icat edildi. 1 hafta sonra arayacağız dedi aramadı.


Değişim istediğimizi birçok kez söyledik kimse ilgilenmiyor. Ayıptır, arkasında durmayacağınız ürün üretmeyin. Parayı kolay kazanmıyoruz ama sizler işte bu kadar kolay kazanıyorsunuz. Acil çözüm istiyoruz.

Göksu 196 Okunma

Cevaplar

 • Göksu18 Şubat 2014

  Üründe üretim hatası varken herkes arkasında durur ürününün. Sadece müşterinin memnun olmaması, sizin için arkasında durmaya yeterli bir sebep değilmiş öğrendik. Hala bozulan çürüyen yiyeceklerimiz oluyor. Bunun normal olduğunu savunamazsınız. Bizim ne zorumuz var, sıkıntı yaşamazken, haftalardır her yerden sizlere yazalım bu kadar zaman harcayalım ? Belli ki anormal bir durum söz konusu bu dolapta. "İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim" bu sözü internet sitenizden kaldırsanız çok isabetli olur. Böyle ilgisiz, basmakalıp cümlelerle kendini savunan bir marka olamaz olmamalı. Sözde büyük markasınız. Her yiyecek attığımızda sizleri anıyoruz, böyle de devam edecek. Yazıklar olsun.

 • Göksu24 Ocak 2014

  Almam ve aldırmam

 • Göksu21 Ocak 2014

  "İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim" Web sitenizdeki "Felsefemiz" bölümünün başlangıç cümlesi bu. Bizim Bosch firmasına, ne müşteri memnuniyeti olarak, ne ürünler olarak güvenimiz kalmadı. 20 senelik kullanıcınızı bu noktaya getiriyorsanız felsefenizi bir kez daha gözden geçirin, ya da felsefenizi sürdürmek için hizmet anlayışınızı. Bizi sürekli birilerine aktarıp aktarıp durdunuz. Yetkili diye bağladığınız kişi "haklısınız ama yapabileceğimiz bir şey yok" diyor. Bunu söylemek müşteri memnuniyeti sağlamak mı oluyor sizin tarafınızda? 2 günde şikayete geri dönüş yapıp "üzgünüz bir şey yapamıyoruz" demek başarılı bir şikayet yönetimi mi? Üründen memnun değiliz, değişim istedik kimse yardımcı olmadı. Artık iade istiyoruz yeter, alırız ismi duyulmamış bir markayı kullanırız, sorun çıksa da acımayız en azından. 1800 liralık buzdolabı yapıyorsunuz "ürünlerin ömrünü kısaltıyor" diye bilgi vermek için uzman yetiştiriyorsunuz. Yasal yollara başvurmaktan başka çare kalmadı artık, işi yokuşa sürdünüz.

 • Bosch Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön