29 Ağustos 2013 #1982399

Bosch Buzdolabım Donduruyor!

2 yıl önce Bosch firmasından no frost bir buzdolabı aldık. Ancak alındığı tarihten beri dolaptan hiçbir verim alamadık. Dolabın +4 derecelik kısmında ne varsa donuyor. Yetkili servis bu şikayetimizle ilgili sayısız kez geldi, her seferinde de aynı işlemler yapılıp gidiliyor, dolap iki gün normal çalışıyor ve eski haline dönüyor.


Buzdolabı evin en temel ihtiyacı,mağdur durumdayım. Defalarca servise bu dolapta üretim hatası olabileceğini değiştirmek istediğimizi belirttik, servis Bosch merkeze bildirdi, ürünü aldığımız bayi görüştü, biz defalarca merkezi aradık. Her defasında servis tekrar gönderiliyor ve çözüm bulunmuyor. Değişim veya para iadesi istiyorum.

Ruşen 180 Okunma

Cevaplar

  • Ruşen03 Eylül 2013

    ilginize teşekkür ederim. 2.kez parça değişimi gerçekleşti.gözleme sürecindeyim.oluşabilecek bir sıkıntıda derhal değişme işlemini yapmanızı önemle rica ederim.

  • Ruşen03 Eylül 2013

    şu anda piyasada en çok tercih edilen bosch'un bütün ürünlerini aldım,çevremde de o şekilde.başta kendim ve arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla ürün ve hizmet kalitesinden memnun kalmadım.

  • Bosch Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön