14 Kasım
Yorum Yap
#11148999

Bosch Buzdolabı Yedek Parça Fahiş Fiyat Uygulaması!

Bosch'tan 2014 yılında aldığım gardırop tipi buzdolabının kapı tutacağı durduk yere yerinden çıkmaya başladı ve fiyat için sorduğumda sadece metal parça için 286 TL gibi bir fiyat söylendi, burada gerçekten müşterinin yanlış kullanımıyla veya herhangi bir darbeyle oluşturulabilecek bir durum olmamasına rağmen garantisi bittiği için bunun fiyatını müşteriden istiyorlar, oysaki Bosch markasına güvenip bu ürünü almıştık ama bundan sonra farklı markalardan alışveriş yapacağım.

Emre 980 Okunma

Cevaplar

  • Emre15 Kasım

    Bosch marka buzdolabının tutma kolu kendi kendine kırıldı ve garanti süresi dolduğu için sadece metal bir parçaya 286 TL gibi bir fiyat biçiyorlar, bununla ilgili oluşturduğum şikayetim üzerine genel müdürlükten arandım ve şaka gibi bir teklifte bulundular. Hatanın benden mi onlardan mı kaynaklandığını anlamak için servis gelmesi gerekli ve bunun için her halikarda 50 TL ödemem gerekmekteymiş. Eğer onlardan çıkarsa hata bir miktar iskonto yapabilirlermiş. Sorun onlar kaynaklı olsa dahi benim hem servis ücretini hem de iskonto dan geriye kalan tutarı ödemem gerekiyormuş. Bosch markasına güvenerek çok hata yapmışız, kesinlikle ürününün arkasında durmayan bir firma. Alırken de garantiyi uzatalım mı gibi bir soruyu kimse yöneltmedi, gerçi garanti olsaydı da bu düşünce yapısıyla tamir edeceklerini düşünmüyorum.

  • Emre14 Kasım

    Hiçbir çözüm bulamayan, üretmeyen bir kişi aradı genel müdürlükten, sorun onlarda mı değil mi anlamamız için 50 TL servis ücreti vermemiz gerekecekmiş. Bir daha Bosch alma aldırma!

  • Bosch Temsilcisi14 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler