05 Eylül 2018
Yorum Yap
#10865499

Bosch Buzdolabı Sürekli Sesli Çalışıyor.

Yaklaşık 1 ay önce almış olduğum buzdolabımın motoru sürekli sesli bir şekilde çalışmakta. Bakkallarda dondurma dolapları vardır ya aynen öyle, hiç susmuyor . rahatsız etmeye başladı bu ses beni iyice. Bir haftadır takip ediyorum iyice kafaya taktım sabah öğlen gece hiç fark etmiyor hep sesli çalışıyor. Pişmanlık aşamasına geldim keşke gene A***** mi alsaydım diyorum şu an.
Yarın saat 12-14 arası servis randevum var servisinizin müsaitliği o saatteymiş gelip bakılacak. Buraya da yazıyorum kesinlikle tamir müdahale ettirmem ya yenisi ya para iadesi alternatif sadece bu ikisi. Yepyeni buzdolabı Tüketici Hakem Heyeti'ne kadar devam eder bu süreç şimdiden bilginiz olsun.

İsmet İsmet 1.335 Okunma

Cevaplar

  • İsmet09 Ekim 2018

    Arayıp durmayın motorunuz çok sesli çalışıyor traktör gibi gece olunca gürültüsü var. Tek ben değilim birçok kişi aynı konudan muzdarip. Kimseye tavsiye etmem paranıza yazık. Ayrıca müşteri hizmetleri sadece vaat ediyor konuşmalarda gelen servis aksini yapıyor itimat etmeyin veya ses kaydedici kullanın ararlarsa. Hakkımı helal etmiyorum haram olsun benden kazancınız ne varsa. Eve de sokmam bir daha Bosch markayı asla.

  • İsmet06 Eylül 2018

    Gelen servis klasik cevabı verdi cihazın çalışması normal dedi. Bende normal değil gelen sesi duyuyorsunuz sizde sürekli arı sesi gibi ötüyor dondurma dolabı gibi dedim gece geç saatte bu ses daha hissedilir oluyor. Tamam ses var ama dedi ben kompresörü değiştirelim desem şimdi değiştirmezsiniz dedi. Yani istesem bu olacak kompresör de veya cihazda başka bir sıkıntı var yani bu cevaptan bunu anladım. Dolabı yeni aldım 23.07.2018 tarihinde. Önceki Arçelik dolabımda hiç ses yoktu ve dolabım yeni asla müdahale ettirmem. Ayrıca annemde de Bosch var buzdolabı varlığı yokluğu anlaşılmıyor. Önümüzdeki hafta içi Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapıyorum. Tarafınıza evraklar gelir onlar aracılığıyla. Birebir değişim talep ediyorum. Başka da bir şey yazmam buraya. İlk ve son pişmanlığım olan firma oldunuz. Eve ilk ve son giren Bosch marka ürün budur bir daha tövbe almam. İyi günler...

  • Bosch Temsilcisi05 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler