11 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3465845

Bosch Buzdolabı Soğutmuyor Teknik Servis Sorunu Bulamıyor

Buzdolabımızda soğutma sorunu vardı, servis çağırıldı bir kablodan dolayı deyip kablo değişip 120 TL istedi. Bir gün sonra tekrar arıza verdi bu sefer gelip o taktıkları parçayı bir kez daha değiştiler, akabinde yine aynı sorun devam edip aradığımızda gelip başka parça arızalı 160 TL ödemesi var dediler, bizde tepki gösterdik yaptırmak istemiyorsanız 35 TL servis parası diyorlar.


Ya siz dalga mı geçiyorsunuz insanlarla arızayı bulmak sizin işiniz aynı parçayı 2 defa değiş sorun bitmesin ha burada da sorun var diye başka parça değiş servislere nasıl insanlar alıyorsunuz bir takip edin hepsi para koparma peşinde. Tüketici mahkemesine gidecek bu konu insanları yanıltıyorsunuz.

Alaattin 260 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler